Tajemné Řecko s koupáním


1 last minute termín
od 6 599 Kč

Tajemné Řecko s koupáním

Snídaně

Autobusem

Řecko a Makedonie s návštěvou klášterů Meteora


1 last minute termín
od 8 299 Kč

Řecko a Makedonie s návštěvou klášterů Meteora

Snídaně

Autobusem

Central Hersonissos

14 last minute termínů
od 12 490 Kč

Central Hersonissos

Snídaně, Polopenze

Letecky

Argo

9 last minute termínů
od 12 690 Kč

Argo

3 druhy stravy

Letecky

Butterfly Studios

3 last minute termíny
od 12 790 Kč

Butterfly Studios

Bez stravy

Letecky

Melody Studios

3 last minute termíny
od 12 790 Kč

Melody Studios

Bez stravy

Letecky

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Chios

Letoviska na ostrově Chios Emporios, Karfas

Kompletní nabídka letovisek Athény, Evia, Chalkidiki, Chios, Ios, Kalymnos, Karpathos, Kefalonia, Korfu, Kos, Kréta, Levkada, Lesbos, Limnos, Mykonos Naxos, Olympská riviéra, Parga, Peloponés, Rhodos, Samos, Santorini, Skiathos, Skopelos, Syros, Thassos, Zakynthos

Německé cestovní kanceláře

Chios - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Dovolená s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Malebný ostrov Chios ležící v severovýchodní části Egejského moře je podle archeologů trvale osídlen cca od roku 6000 p. n. l. Na severní části naleznete – Voreiochora, kterou lemuje pohoří s řídce osídlenými oblastmi a dále centrální částí Kambochora. Na východní straně je město Chios. Severovýchodní část ostrova lemuje skupina menších ostrovů. V blízkosti hlavního města se nalézá ukázka místní architektury - neomítnuté větrné mlýny.

Dovolená na ostrově Chios

Těšit se můžete na mořské útesy na severu ostrova, středověkou architekturu, města a rybářské vesničky nebo písečné pláže. Dovolená na ostrově Chios jsou také výlety autobusem, nebo lodí do Turecka. Dovolená je také odpočívat na pláži, koupání v moři nebo v bazénu. Potom může následovat nějaká procházka, nebo projížďka na kole, eventuálně nákup nějakého suvenýru pro Vás či Vaše nejbližší ve zdejším minimarketu.

Dovolená s dětmi na ostrově Chios

S dětmi můžete lenošit na pláži, koupat se, nebo vyzkoušet některý z vodních sportů. S těmi většími máte možnost vyrazit na procházku po ostrově, využít možnosti fakultativního výletu, nebo si vypůjčit auto. To vše je dovolená s dětmi.

Ubytování a strava na ostrově Chios

Chios Vám nabízí ubytování jednak v příjemném komplexu hotelů, nebo ubytování v soukromí. Vyhlášená řecká kuchyně má orientální charakter a je ovlivněná tureckými vlivy. Aby jste se nemuseli žádným způsobem starat o své žaludky, hotely na ostrově Chios Vám nabízí polopenze, nebo pouze snídaně. Na skvělý oběd či večeři potom můžete zajít do některé z taveren, kde dobré jídlo zapijete zdejším výborným vínem, či zdejší vyhlášenou pálenkou.

Zájezdy se slevou na ostrov Chios

Ušetřete si nervy i peníze. Vyberte si včas místo, které se Vám líbí a zarezervujte si zájezd na ostrov Chios. Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, popř.last minute, seniorskou slevu, slevu máma a dítě, slevu s rodinou k moři. To je přece něco!

Pláže a koupání na ostrově Chios

Jedinečný ostrůvek Chios disponuje svými krásnými oblázkovými plážemi. Nejznámější z nich jsou Emporios Mavros Gialos, Vroulidia, Apothyka, Merikounta, Didima, Agia Irini, Lithi, Giali, Elinta, Tigani Makria Ammos, Gerita, Papalia, Prastia, Managros, Magemena, Lefkathia, Limnos, Lampsa, Agia Markella, Vrodados Beach, Daskalopetra, Town Beach, Karfas, Megas Limnionas a Agia Fotini.

Řecko - Chios - last minute
Řecko - Chios - last minute
Řecko - Chios - last minute
Řecko - Chios - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus

>