Tsambika Sun

174 last minute termínů
od 4 096 Kč

Tsambika Sun

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Georgina Inn

258 last minute termínů
od 4 490 Kč

Georgina Inn

All inclusive,

Letecky

Xenonas

72 last minute termínů
od 4 604 Kč

Xenonas

Bez stravy, All inclusive

Letecky

Danae

123 last minute termínů
od 5 076 Kč

Danae

Snídaně

Letecky

Dionysos

14 last minute termínů
od 5 190 Kč

Dionysos

Snídaně

Vlastní doprava

Maria


26 last minute termínů
od 5 260 Kč

Maria

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Chios

Letoviska na ostrově Chios Emporios, Karfas

Kompletní nabídka letovisek Athény, Evia, Chalkidiki, Chios, Ios, Kalymnos, Karpathos, Kefalonia, Korfu, Kos, Kréta, Levkada, Lesbos, Limnos, Mykonos Naxos, Olympská riviéra, Parga, Peloponés, Rhodos, Samos, Santorini, Skiathos, Skopelos, Syros, Thassos, Zakynthos

Německé cestovní kanceláře

Chios - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Dovolená s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Malebný ostrov Chios ležící v severovýchodní části Egejského moře je podle archeologů trvale osídlen cca od roku 6000 p. n. l. Na severní části naleznete – Voreiochora, kterou lemuje pohoří s řídce osídlenými oblastmi a dále centrální částí Kambochora. Na východní straně je město Chios. Severovýchodní část ostrova lemuje skupina menších ostrovů. V blízkosti hlavního města se nalézá ukázka místní architektury - neomítnuté větrné mlýny.

Dovolená na ostrově Chios

Těšit se můžete na mořské útesy na severu ostrova, středověkou architekturu, města a rybářské vesničky nebo písečné pláže. Dovolená na ostrově Chios jsou také výlety autobusem, nebo lodí do Turecka. Dovolená je také odpočívat na pláži, koupání v moři nebo v bazénu. Potom může následovat nějaká procházka, nebo projížďka na kole, eventuálně nákup nějakého suvenýru pro Vás či Vaše nejbližší ve zdejším minimarketu.

Dovolená s dětmi na ostrově Chios

S dětmi můžete lenošit na pláži, koupat se, nebo vyzkoušet některý z vodních sportů. S těmi většími máte možnost vyrazit na procházku po ostrově, využít možnosti fakultativního výletu, nebo si vypůjčit auto. To vše je dovolená s dětmi.

Ubytování a strava na ostrově Chios

Chios Vám nabízí ubytování jednak v příjemném komplexu hotelů, nebo ubytování v soukromí. Vyhlášená řecká kuchyně má orientální charakter a je ovlivněná tureckými vlivy. Aby jste se nemuseli žádným způsobem starat o své žaludky, hotely na ostrově Chios Vám nabízí polopenze, nebo pouze snídaně. Na skvělý oběd či večeři potom můžete zajít do některé z taveren, kde dobré jídlo zapijete zdejším výborným vínem, či zdejší vyhlášenou pálenkou.

Zájezdy se slevou na ostrov Chios

Ušetřete si nervy i peníze. Vyberte si včas místo, které se Vám líbí a zarezervujte si zájezd na ostrov Chios. Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, popř.last minute, seniorskou slevu, slevu máma a dítě, slevu s rodinou k moři. To je přece něco!

Pláže a koupání na ostrově Chios

Jedinečný ostrůvek Chios disponuje svými krásnými oblázkovými plážemi. Nejznámější z nich jsou Emporios Mavros Gialos, Vroulidia, Apothyka, Merikounta, Didima, Agia Irini, Lithi, Giali, Elinta, Tigani Makria Ammos, Gerita, Papalia, Prastia, Managros, Magemena, Lefkathia, Limnos, Lampsa, Agia Markella, Vrodados Beach, Daskalopetra, Town Beach, Karfas, Megas Limnionas a Agia Fotini.

Řecko - Chios - last minute
Řecko - Chios - last minute
Řecko - Chios - last minute
Řecko - Chios - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus

>