Akropolis

192 termínů
od 4 341 Kč

Akropolis

4 druhy stravy

4 druhy dopravy

Rezidence Makedon

48 termínů
od 4 776 Kč

Rezidence Makedon

Bez stravy

4 druhy dopravy

Maria


70 termínů
od 5 260 Kč

Maria

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Cosmos


92 termínů
od 5 646 Kč

Cosmos

Bez stravy, Polopenze

4 druhy dopravy

Evita Asty

30 termínů
od 6 860 Kč

Evita Asty

Snídaně

Letecky

Vila Vergina

28 termínů
od 7 160 Kč

Vila Vergina

Bez stravy

Letecky, Autobusem

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Skiathos

Letoviska na ostrově Skiathos Kanapitsa, Koukounaries, Platanias-Skiathos, Troulos

Kompletní nabídka letovisek Athény, Evia, Chalkidiki, Chios, Ios, Kalymnos, Karpathos, Kefalonia, Korfu, Kos, Kréta, Levkada, Lesbos, Limnos, Mykonos Naxos, Olympská riviéra, Parga, Peloponés, Rhodos, Samos, Santorini, Skiathos, Skopelos, Syros, Thassos, Zakynthos

Německé cestovní kanceláře

Skiathos - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Dovolená s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Skiathos je v porovnání s jinými řeckými ostrovy menší. Návštěvníci na ostrově najdou neuvěřitelné přírodní scenérie a desítky nádherných a rozmanitých pláží. Vegetace pokrývá téměř celý ostrov, tisíci borovic a olivovníků. Vinohrady dotvářejí nádherné barevné kombinace, které nadchnou snad každého cestovatele. Severní pobřeží ostrova je skalnaté tvořené mnoha jeskyněmi a přírodními zátokami, kam se dostanete jen lodí. Nejznámější pláží je Lalaria, a je doslova zaříznutá do skalnatého pobřeží.

Dovolená na ostrově Skiathos

Na co všechno se můžete těšit? Na malebný ostrov Skiathos, na rozmanitou přírodu, romantické zátoky s plážemi, na klidnou dovolenou, na výlety lodí, výlety za historií, na rybí trhy.

Dovolená s dětmi na ostrově Skiathos

Dovolená s dětmi je dětský bazén, dětské hřiště, koupání, slunění. Ale všechny děti nejsou jen malé. S těmi většími si zahrajte třeba tenis, stolní tenis, různé vodní sporty a nebo jeďte na společný výlet po ostrově výletním autobusem, který jezdí každou půl hodinu, nebo zvolte večerní výlet lodí s večeří. Dále je zde možnost celodenního výletu, objevit nádherný podmořský svět v Egejském moři. Pod vedením instruktorů si každý může vyzkoušet šnorchlování nebo si jen užívat si krásné prostředí a úžasné koupání. Po obědě loď vypluje na poslední zastávku, kde budete relaxovat, plavat a opalovat se. To vše je dovolená s dětmi.

Ubytování a strava na ostrově Skiathos

Studia a apartmány s vlastní stravou, hotely zároveň s možností snídaně nebo polopenze. Řecká kuchyně má orientální charakter. Bohatá je i nabídka ovoce a zeleniny. Přednost dává jehněčímu či skopovému masu a rybám. Na zapití jsou zdejší výborná vína, nebo pálenka. Vše byste měli ochutnat.

Zájezdy se slevou na ostrov Skiathos

Ušetřete si nervy i peníze. Vyberte si včas místo, které se Vám líbí a zarezervujte si zájezd na Skiathos. Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, popř.last minute. Akce s Rodinou k moři, nebo akce tři k moři, nebo akce máma a dítě. To je přece lákavé!

Pláže a koupání na ostrově Skiathos

Krásný ostrůvek ležící v blízkosti Skopelosu – Skiathos je pro turisty velkým lákadlem. Příjemné prostředí ostrova Skiathos doplňuje zachovalá příroda a azurově modré moře. Pláže jsou vybaveny lehátky a slunečníky, na některých místech je lepší vzít si s sebou deku a udělat si příjemný výlet. K oblíbeným plážím na Skiathosu patří Lalaria, Stigero, Megas Gialos, Glyfoneri, Xanemos, Plakes, Megali Ammos, Ftelia, Vassilias, Ahladies, Tzaneria, Kanapitsa, Kalamaki, Vromolimnos, Kolios, Agia Paraskevi, Platanias, Troulos, Maratha, Koukounaries, Xenia, Banana, Little Banana, Agia Eleni, Mandraki, Elias, Aselinos.

Řecko - skiathos - last minute
Řecko - skiathos - last minute
Řecko - skiathos - last minute
Řecko - skiathos - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus

>