Tajemné Řecko s koupáním


1 last minute termín
od 6 599 Kč

Tajemné Řecko s koupáním

Snídaně

Autobusem

Řecko a Makedonie s návštěvou klášterů Meteora


1 last minute termín
od 8 299 Kč

Řecko a Makedonie s návštěvou klášterů Meteora

Snídaně

Autobusem

Central Hersonissos

14 last minute termínů
od 12 490 Kč

Central Hersonissos

Snídaně, Polopenze

Letecky

Argo

9 last minute termínů
od 12 690 Kč

Argo

3 druhy stravy

Letecky

Melody Studios

3 last minute termíny
od 12 790 Kč

Melody Studios

Bez stravy

Letecky

Butterfly Studios

3 last minute termíny
od 12 790 Kč

Butterfly Studios

Bez stravy

Letecky

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kalymnos

Letoviska na ostrově Kalymnos Kantouni, Masouri

Kompletní nabídka letovisek Athény, Evia, Chalkidiki, Chios, Ios, Kalymnos, Karpathos, Kefalonia, Korfu, Kos, Kréta, Levkada, Lesbos, Limnos, Mykonos Naxos, Olympská riviéra, Parga, Peloponés, Rhodos, Samos, Santorini, Skiathos, Skopelos, Syros, Thassos, Zakynthos

Německé cestovní kanceláře

Kalymnos - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Dovolená s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Ostrov Kalymnos je malý, avšak velmi různorodý. Na západním pobřeží se nacházejí romantické zátoky, pláže a vesnice, ale východní část je poměrně pustá. Právě zde se však rozprostírá vyhlášené pomerančové údolí Vathi, známé jako fjord a nazývané též oáza Kalymnosu. Jihozápadně od hlavního města Pothia je záliv Vlyhadia s nabídkou velmi příjemného koupání, dobrého jídla v útulné taverně a prohlídkou muzea, do kterého nastřádali poklady bratři Valsamides. Na Kalymnosu naleznete i dobré lokality na potápění.

Dovolená na ostrově Kalymnos

Ostrov je zaměřen nejen na výrobu lodí a rybolov. Ve stejnojmenném městečku uvidíte, jak se ryby loví a zpracovávají. Kalymnos je centrem zasvěceným potápění, nebo se ze zdejšího fjordu se vypravte do hor a navštívíte jednu z původních vesniček. Severozápad Kalimnosu má nádherné prostorné pláže a vybrat si můžete z desítek výletů lodí.

Dovolená s dětmi na ostrově Kalymnos

Vyberte si ostrov Kalymnos. Je vhodný zejména pro strávení klidné dovolené pro rodiny s dětmi. Severozápad Kalimnosu má nádherné prostorné pláže a vybrat si můžete z mnoha výletů lodí. Zdejší příroda je zde doslova panenská a po koupání a slunění můžete levně nakupovat ve zdejších obchůdcích.

Ubytování a strava na ostrově Kalymnos

Ubytování lze najít přímo u pláže, kde jsou v dosahu taverny a obchůdky. Hotelové pokoje jsou vybaveny ledničkou, klimatizací atelefonem. Ve veřejných prostorách (u bazénu, v baru) možnost připojení WiFi. Řecká kuchyně je velmi chutná a budete mít možnost ochutnat zdejší speciality. Mimo masitých jídel Vám předloží hodně zeleniny, hojnost mořských plodů a nakonec nějaký dezert či dobré víno, nebo zdejší pálenku. Jedno jídlo je chutnější než druhé.

Zájezdy se slevou na ostrov Kalymnos

Využijte slevy při včasné rezervaci, popř.last minutu. Využijte juniorské nebo seniorské slevy a ušetřete si nervy i peníze. Vyberte si včas místo, které se Vám líbí a zarezervujte si zájezd na Kalymnos. Neváhejte a využijte lákavé slevy.

Pláže a koupání na ostrově Kalymnos

Pláže na Kalymnosu jsou pozvolné a písečné, místy s oblázky. Některé větší kameny zůstávají i na mořském dně. Na plážích si můžete opatřit plážový servis a zrelaxovat se. Mezi vyhledávané pláže patří Emporio Beach, Arginonta, Myrties, Melitsahas, Platy Gialos, Linaria, Katouni, Lagouna Beach Vlychadia, Town Beach a Akti.

Řecko - Kalymnos - last minute
Řecko - Kalymnos - last minute
Řecko - Kalymnos - last minute
Řecko - Kalymnos - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus

>