Tsambika Sun

174 last minute termínů
od 4 096 Kč

Tsambika Sun

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Georgina Inn

254 last minute termínů
od 4 490 Kč

Georgina Inn

All inclusive,

Letecky

Xenonas

72 last minute termínů
od 4 604 Kč

Xenonas

Bez stravy, All inclusive

Letecky

Danae

123 last minute termínů
od 5 076 Kč

Danae

Snídaně

Letecky

Dionysos

14 last minute termínů
od 5 190 Kč

Dionysos

Snídaně

Vlastní doprava

Maria


26 last minute termínů
od 5 260 Kč

Maria

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Lesbos

Letoviska na ostrově Lesbos Anaxos Molyvos Kompletní nabídka letovisek Athény, Evia, Chalkidiki, Chios, Ios, Kalymnos, Karpathos, Kefalonia, Korfu, Kos, Kréta, Levkada, Lesbos, Limnos, Mykonos Naxos, Olympská riviéra, Parga, Peloponés, Rhodos, Samos, Santorini, Skiathos, Skopelos, Syros, Thassos, Zakynthos

Německé cestovní kanceláře

Lesbos - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Dovolená s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Řecký ostrov Lesbos, se nachází se v severovýchodní části Egejského moře. Ostrov Lesbos (též Mytilini) leží v severovýchodní části Egejského moře. Je třetím největším ostrovem Řecka a též sedmý největší ostrov celého středozemí. Ostrov Lesbos je znám jako místo pobytu starořecké básnířky Sapfó, která se zde narodila a prožila většinu svého života. Téměř třetina všech obyvatel žije ve správním středisku Mytilény, ležícím se na jihovýchodě ostrova. Ostrov Lesbos je turisty oblíbené místo pro strávení klidné rodinné dovolené.

Dovolená na ostrově Lesbos

Na co se můžete těšit? Na množství krásných pláží, na plavbu lodí, na výlet na oslících, na historické památky, na lenošení na slunci a koupání, na různé vodní sporty, na řecký večer. To vše Vám nabízí Lesbos.

Dovolená s dětmi na ostrově Lesbos

Pro děti jsou zde dětská hřiště a bazény, písečné pláže s pozvolným vstupem do moře.Ty větší s Vámi můžou absolvovat celodenní výlet na oslu, nebo večerní jízdu na oslu s grilováním u moře. Lesbos také nabízí jinou variantu. A sice kajakem na ostrovy (vždy pro dva dospělé a 1 dítě nad 7 let). To vše je Vaše dovolená s dětmi.

Ubytování a strava na ostrově Lesbos

Hotelové budovy a vilky jsou roztroušeny ve svazích. Na ostrově Lesbos najdete vše, co k dovolené u moře patří. Kavárny, bary, obchody, taverny. Lesbos Vás také v rámci lekce vaření zasvětí do tajů řecké kuchyně a řeckých specialit. Lekce probíhají v klasické řecké taverně pod vedením řecké hospodyně.

Zájezdy se slevou na ostrov Lesbos

Ušetřete si nervy i peníze. Vyberte si včas místo, které se Vám líbí a zarezervujte si zájezd na ostrov Lesbos. Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, popř. last minute, slevy stálého zákazníka, dítě do 18 let se zvýhodněnou slevou, akce 3 k moři, akce máma a dítě, slevy pro seniory. To je přece lákavá nabídka.

Pláže a koupání na ostrově Lesbos

Menší řecký ostrov Lesbos disponuje rozličným množstvím pláží. Pro turisty jsou v letoviscích zajištěny slunečníky s lehátky. Ideální je spojit návštěvu ostrova s výletem do Turecka. Na plážích na ostrově Lesbos se velmi často setkáte s kombinací úzké pláže a hlubšího vstupu do moře. K oblíbeným plážím se řadí: Skala Mistegnon, příměstská pláž Mitilini, Agios Isidoros, Plomari Amoudeli, Plomari Beach, Melinta, Vatera, Nifidas, Skala Polichnitou, Skala Kalonis, Skala Eressou, Sigri, Panagia Faneromeni, Kampo, Anaxos Ampelia, Anaxos, Petra, Mithymna, Molyvos, Eftalou, Kagia, Agios Stefanos.

Řecko - Lesobos - last minute
Řecko - Lesobos - last minute
Řecko - Lesobos - last minute
Řecko - Lesobos - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus

>