Alexander Inn


7 last minute termínů
od 2 190 Kč

Alexander Inn

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Theo

67 last minute termínů
od 4 452 Kč

Theo

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Studia Katerina

4 last minute termíny
od 4 721 Kč

Studia Katerina

Bez stravy

Letecky

Studia Maria

4 last minute termíny
od 4 855 Kč

Studia Maria

Bez stravy

Letecky

Tajemné Řecko s koupáním


1 last minute termín
od 5 299 Kč

Tajemné Řecko s koupáním

Snídaně

Autobusem

Fany


26 last minute termínů
od 5 687 Kč

Fany

Bez stravy, Polopenze

Letecky, Autobusem

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Limnos

Kompletní nabídka letovisek Athény, Evia, Chalkidiki, Chios, Ios, Kalymnos, Karpathos, Kefalonia, Korfu, Kos, Kréta, Levkada, Lesbos, Limnos, Mykonos Naxos, Olympská riviéra, Parga, Peloponés, Rhodos, Samos, Santorini, Skiathos, Skopelos, Syros, Thassos Zakynthos

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Jedinečný, nádherný a neposkvrněný ostrov nabízí Turistům mnoho možností ke strávení poklidné dovolené. Pobřeží ostrova lemuje více než stovka písčitých pláží s průzračně čistou vodou, která vám učaruje. Pokud máte zájem poznat turistikou nedotčené místo, pak je pro Vás Limnos nejlepší volbou. Bohatě členěné pobřeží, plné krásných zálivů a mysů, na druhé straně i dvou rozlehlých propastí.

Dovolená na ostrově Limnos

Dovolenou si představuje asi každý z nás jinak. Někdo ji chce jen proležet na pláži a koupat se v moři nebo v bazénu, jiný chce zase něco poznat. Hefaistův ostrov nabízí prohlídku hlavního města, jeepsafari napříč horskou krajinou, výlet k termálním pramenům, okruh ostrovem, také řecký večer s hudbou a tancem.To vše patří k dovolené.

Dovolená s dětmi na ostrově Limnos

Na ostrově Limnos najdou malé děti bazénky a dětská hřiště jen pro sebe. Ty větší spolu s rodiči podniknou trochu náročnější výlety, na které budou vzpomínat nejen ony, ale i Vy. O tom všem je dovolená s dětmi. Nezapomeňte! Děti jsou dětmi jen jednou.

Ubytování a strava na ostrově Limnos

Menší hotýlky a vilky Vám zajistí příjemné ubytování se vším komfortem. Stravovat se můžete sami v tavernách či restauracích, nebo zvolit polopenzi. Řecká kuchyně je velmi chutná. Budete mít možnost ochutnat zdejší speciality. Mimo masitých jídel Vám na ostrově Limnos předloží hodně zeleniny, hojnost mořských plodů a nakonec nějaký dezert a dobré víno či pálenku. Jedno jídlo je chutnější než druhé.

Zájezdy se slevou na ostrov Limnos

Ušetřete si nervy i peníze. Vyberte si včas místo, které se Vám líbí a zarezervujte si zájezd na Limnos. Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, popř.last minute. Rodinná dovolená, akce 3 k moři, seniorské slevy, 1. a 2. dítě za mimořádnou slevu. To je přece něco!

Pláže a koupání na ostrově Limnos

Jeden z menších ostrůvků Limnos očaruje svou příjemnou řeckou atmosférou. Pláže na Limnosu jsou zařízeny pro místní i pro turisty, zapůjčit si můžete lehátka a slunečníky. Většina pláží na Limnosu leží na klidných částech ostrova. Mezi oblíbené pláže patří: písečná Gomati, písečno-oblázková Papias, pláže u parku Cape Faraklo, krásná pláž Agios Ermolaos, pláže u parku Cave of Philoctetes, Neftina, Zematas, nejvíce známá surfová pláž Keros, Louri, Skidi, Makris Gialos, Fanari, Kokkina, Thanos, Cape Tigani, Stivi, Plati, Myrina, Myrina Riha Nera, Agios Ioannis, Avlonas, Karvounolakas.

Řecko - Limnos - last minute
Řecko - Limnos - last minute
Řecko - Limnos - last minute
Řecko - Limnos - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus

>