Akropolis

192 termínů
od 4 341 Kč

Akropolis

4 druhy stravy

4 druhy dopravy

Rezidence Makedon

48 termínů
od 4 776 Kč

Rezidence Makedon

Bez stravy

4 druhy dopravy

Maria


70 termínů
od 5 260 Kč

Maria

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Cosmos


92 termínů
od 5 646 Kč

Cosmos

Bez stravy, Polopenze

4 druhy dopravy

Evita Asty

30 termínů
od 6 860 Kč

Evita Asty

Snídaně

Letecky

Vila Vergina

28 termínů
od 7 160 Kč

Vila Vergina

Bez stravy

Letecky, Autobusem

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Evia

Kompletní nabídka letovisek Athény, Evia, Chalkidiki, Chios, Ios, Kalymnos, Karpathos, Kefalonia, Korfu, Kos, Kréta, Levkada, Lesbos, Limnos, Mykonos Naxos, Olympská riviéra, Parga, Peloponés, Rhodos, Samos, Santorini, Skiathos, Skopelos, Syros, Thassos, Zakynthos

Německé cestovní kanceláře

Evia - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Dovolená s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Ostrov Evia je správné místo, pokud hledáte teplé čisté moře, sluníčko a nádherný západ slunce. zdejší moře je vhodné pro koupání i potápění. Pokud budete mít štěstí, můžete zahlédnout třeba i delfíny. Ostrov Evia je vyhledávaný u řeckého obyvatelstva, které ostrov vyhledává, pro jeho kouzelné prostředí. Ostrov je většinou hornatý v úrodné pobřežní rovině se však provozuje vinařství, obilnářství. Cestovní ruch na ostrově málo rozvinutý a pro turisty je zajíémavá rozmanitá příroda. Evia je dokonalým místem pro turisty, kteří hledají historii a též si chtějí užít slunce, písčité pláže a teplé moře.

Dovolená na ostrově Evia

Pokud toužíte po teplém čistém moři a sluníčku, určitě se vydejte na Evii. Zdejší moře je ideální pro koupání a potápění. Pokud vám bude přát štěstí, můžete zahlédnout i delfíny. Dovolená je také příjemné večerní posezení v tradiční řecké atmosféře, poznávání zdejší historie a další aktivity.

Dovolená s dětmi na ostrově Evia

Standardně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), vysoušečem vlasů, telefonem, TV/SAT, klimatizací zdarma. Možnost přistýlek a propojených rodinných pokojů. Starvování formou bufetu. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby ochutnáte během celého dne u bazénového baru a snack baru.

Ubytování a strava na ostrově Evia

Samozřejmě se zde budete se svými dětmi koupat a slunit. A to hlavní – budete spolu. Turisty přivítá rozmanitá, ještě nedotčená krajina, která je rájem pro horolezectví, pěší turistiku a procházky. Seznamte svoje děti s řeckou historií. Za návštěvu stojí prohlídka historického města Eretria. Nad městem se majestátně tyčí hora Kastelli a z místního přístavu se trajektem můžete dostat do nedalekých Athén.

Zájezdy se slevou na ostrov Evia

Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, popř. last minute, slevy stálého zákazníka, zvýhodněnou slevu pro děti. Najdeme pro Vás nejvýhodnější slevu, která existuje. To je přece lákavá nabídka.

Pláže a koupání na ostrově Evia

Krásné pláže na poloostrově Evia se soustředí hlavně na letovisko Pefki, které je živejší a ideální pro všechny příznivce písečno-oblázkových pláží. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici. Zchladit se můžete v nádherně průzračném moři. Občerstvení naleznete v plážových barech a tavernách.

Řecko - Evia - last minute
Řecko - Evia - last minute
Řecko - Evia - last minute
Řecko - Evia - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus

>