Tajemné Řecko s koupáním


1 last minute termín
od 6 599 Kč

Tajemné Řecko s koupáním

Snídaně

Autobusem

Řecko a Makedonie s návštěvou klášterů Meteora


1 last minute termín
od 8 299 Kč

Řecko a Makedonie s návštěvou klášterů Meteora

Snídaně

Autobusem

Central Hersonissos

14 last minute termínů
od 12 490 Kč

Central Hersonissos

Snídaně, Polopenze

Letecky

Argo

9 last minute termínů
od 12 690 Kč

Argo

3 druhy stravy

Letecky

Butterfly Studios

3 last minute termíny
od 12 790 Kč

Butterfly Studios

Bez stravy

Letecky

Melody Studios

3 last minute termíny
od 12 790 Kč

Melody Studios

Bez stravy

Letecky

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Evia

Kompletní nabídka letovisek Athény, Evia, Chalkidiki, Chios, Ios, Kalymnos, Karpathos, Kefalonia, Korfu, Kos, Kréta, Levkada, Lesbos, Limnos, Mykonos Naxos, Olympská riviéra, Parga, Peloponés, Rhodos, Samos, Santorini, Skiathos, Skopelos, Syros, Thassos, Zakynthos

Německé cestovní kanceláře

Evia - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Dovolená s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Ostrov Evia je správné místo, pokud hledáte teplé čisté moře, sluníčko a nádherný západ slunce. zdejší moře je vhodné pro koupání i potápění. Pokud budete mít štěstí, můžete zahlédnout třeba i delfíny. Ostrov Evia je vyhledávaný u řeckého obyvatelstva, které ostrov vyhledává, pro jeho kouzelné prostředí. Ostrov je většinou hornatý v úrodné pobřežní rovině se však provozuje vinařství, obilnářství. Cestovní ruch na ostrově málo rozvinutý a pro turisty je zajíémavá rozmanitá příroda. Evia je dokonalým místem pro turisty, kteří hledají historii a též si chtějí užít slunce, písčité pláže a teplé moře.

Dovolená na ostrově Evia

Pokud toužíte po teplém čistém moři a sluníčku, určitě se vydejte na Evii. Zdejší moře je ideální pro koupání a potápění. Pokud vám bude přát štěstí, můžete zahlédnout i delfíny. Dovolená je také příjemné večerní posezení v tradiční řecké atmosféře, poznávání zdejší historie a další aktivity.

Dovolená s dětmi na ostrově Evia

Standardně zařízené pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), vysoušečem vlasů, telefonem, TV/SAT, klimatizací zdarma. Možnost přistýlek a propojených rodinných pokojů. Starvování formou bufetu. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby ochutnáte během celého dne u bazénového baru a snack baru.

Ubytování a strava na ostrově Evia

Samozřejmě se zde budete se svými dětmi koupat a slunit. A to hlavní – budete spolu. Turisty přivítá rozmanitá, ještě nedotčená krajina, která je rájem pro horolezectví, pěší turistiku a procházky. Seznamte svoje děti s řeckou historií. Za návštěvu stojí prohlídka historického města Eretria. Nad městem se majestátně tyčí hora Kastelli a z místního přístavu se trajektem můžete dostat do nedalekých Athén.

Zájezdy se slevou na ostrov Evia

Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, popř. last minute, slevy stálého zákazníka, zvýhodněnou slevu pro děti. Najdeme pro Vás nejvýhodnější slevu, která existuje. To je přece lákavá nabídka.

Pláže a koupání na ostrově Evia

Krásné pláže na poloostrově Evia se soustředí hlavně na letovisko Pefki, které je živejší a ideální pro všechny příznivce písečno-oblázkových pláží. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici. Zchladit se můžete v nádherně průzračném moři. Občerstvení naleznete v plážových barech a tavernách.

Řecko - Evia - last minute
Řecko - Evia - last minute
Řecko - Evia - last minute
Řecko - Evia - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus

>