Tajemné Řecko s koupáním


1 last minute termín
od 6 599 Kč

Tajemné Řecko s koupáním

Snídaně

Autobusem

Řecko a Makedonie s návštěvou klášterů Meteora


1 last minute termín
od 8 299 Kč

Řecko a Makedonie s návštěvou klášterů Meteora

Snídaně

Autobusem

Central Hersonissos

14 last minute termínů
od 12 490 Kč

Central Hersonissos

Snídaně, Polopenze

Letecky

Argo

9 last minute termínů
od 12 690 Kč

Argo

3 druhy stravy

Letecky

Melody Studios

3 last minute termíny
od 12 790 Kč

Melody Studios

Bez stravy

Letecky

Butterfly Studios

3 last minute termíny
od 12 790 Kč

Butterfly Studios

Bez stravy

Letecky

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Skopelos

Letoviska na ostrově Skopelos Glyfoneri, Panormos

Kompletní nabídka letovisek Athény, Evia, Chalkidiki, Chios, Ios, Kalymnos, Karpathos, Kefalonia, Korfu, Kos, Kréta, Levkada, Lesbos, Limnos, Mykonos Naxos, Olympská riviéra, Parga, Peloponés, Rhodos, Samos, Santorini, Skiathos, Skopelos, Syros, Thassos, Zakynthos

Německé cestovní kanceláře

Skopelos - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Dovolená s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Málo známé řecké souostroví Sporady ležící severovýchodně od ostrova Evia. Je tvořeno celkem 11 ostrovy, ale pouze 4 jsou trvale osídleny - Skiathos, Skopelos, Alonissos a Skyros. Mezi turisty je nejoblíbenějšími Skiathos a Skopelos, který je o polovinu větší než Skiathos, ale je turisty méně vyhledávaný. Během pobytu zde můžete podnikat různé výlety po ostrově nebo na lodi přeplout na nedaleký ostrov Alonissos, který je svou panenskou přírodou velmi oblíbeným výletním místem. Liduprázdné pláže a mnoho příležitostí k odpočinku či zábavě, bohatá vegetace a rozmanité zátoky jsou připravené pro turisty.

Dovolená na ostrově Skopelos

Z vrcholků nad městem budete žasnout pohledem nad nádherou zbytku opevnění zdejšího hradu, celým přístavem a pohledem na širé moře. Přesto že přístav žije čilým ruchem, nabízí svým návštěvníkům klidné posezení v tavernách a hospůdkách, kde můžete mlsat a popíjet zdejší dobroty.Po jídle se vydáte na prohlídku zdejších krámků s různým zbožím, jako je keramika, šperky, dárky atd. Samozřejmě že k vaší dovolené patří lenošení na pláži spojené s koupáním, event. nějaký ten výlet.

Dovolená s dětmi na ostrově Skopelos

Nejbližší pláže se nacházejí za městem.Míří tam pravidelné autobusové linky, vodní taxi, případně je možné si zapůjčit automobil a vyrazit na vlastní pěst. Na některé se lze dostat i krátkou pěší procházkou. Ale všechny děti nejsou jen malé, které u hotelů najdou bazének pro děti. S těmi většími jděte vdečer na diskotéku, zahrajte si třeba tenis, stolní tenis, různé vodní sporty a nebo jeďte na společný výlet po ostrově výletním autobusem, který jezdí každou půl hodinu, nebo zvolte večerní výlet lodí s večeří. Dále je zde možnost celodenního výletu, objevit nádherný podmořský svět v Egejském moři. Pod vedením instruktorů si každý může vyzkoušet šnorchlování nebo si jen užívat si krásné prostředí a úžasné koupání. Po obědě loď vypluje na poslední zastávku, kde budete relaxovat, plavat a opalovat se. To vše je dovolená s dětmi.

Ubytování a strava na ostrově Skopelos

Ubytování ve zdejších vilkách Vám nabízí snídaně. O obědy a večeře se Vám postarají zdejší taverny a restaurace. Řecká kuchyně je velmi chutná. Budete mít možnost ochutnat zdejší speciality. Mimo masitých jídel Vám předloží hodně zeleniny, hojnost mořských plodů a nakonec nějaký dezert. Na zapití Vám nabídnou výborné víno,či pálenku. Jedno jídlo je chutnější než druhé. Věřte tomu.

Zájezdy se slevou na ostrov Skopelos

Využijte slevy při včasné rezervaci, popř.last minut, akce s rodinou k moři, nebo akce máma a dítě.Ušetřete si nervy i peníze. Vyberte si včas místo, které se Vám líbí a zarezervujte si zájezd na ostrov Skopelos. Neváhejte a využijte lákavé slevy.

Pláže a koupání na ostrově Skopelos

Příjemný ostrůvek Skopelos ukrývá krásné pláže obklopené bujnou vegetací. Na plážích Skopelosu naleznete také lehátka a slunečníky. Doporučujeme zavítat do místní taverny v blízkosti pláže. Většina pláží na Skopelosu je úzká a písečno-oblázková. Mezi nejoblíbenější pláže patří Perivolou, Hodrogiorgis, Agios Ioannis, Glysteri, Glyfoneri, Town Beach, Velanio – FKK, Stafilos, Agnondas, Limnonari, Panormos, Adrina, Milia, Kastani, Elios, Hovolo, Armenopetra, Loutraki.

Řecko - Skopelos - last minute
Řecko - Skopelos - last minute
Řecko - Skopelos - last minute
Řecko - Skopelos - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus

>