Artemis

17 termínů
od 20 371 Kč

Artemis

Snídaně

Letecky

Pelican Bay

36 termínů
od 22 290 Kč

Pelican Bay

Snídaně, Polopenze

Letecky

Mykonos Beach

17 termínů
od 22 659 Kč

Mykonos Beach

Snídaně

Letecky

Alkistis

28 termínů
od 24 586 Kč

Alkistis

Snídaně

Letecky

Cycladic Islands

3 termíny
od 25 420 Kč

Cycladic Islands

Snídaně

Letecky

Vienoula's Garden

17 termínů
od 27 274 Kč

Vienoula's Garden

Snídaně

Letecky

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Mykonos

Letoviska na ostrově Mykonos Agia Anna

Kompletní nabídka letovisek Athény, Evia, Chalkidiki, Chios, Ios, Kalymnos, Karpathos, Kefalonia, Korfu, Kos, Kréta, Levkada, Lesbos, Limnos, Mykonos Naxos, Olympská riviéra, Parga, Peloponés, Rhodos, Samos, Santorini, Skiathos, Skopelos, Syros, Thassos Zakynthos

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Ostrov Mykonos je jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších Kykladských ostrovů. V posledních letech se z ostrova stalo letovisko vyhledávané řeckou smetánkou, umělci a módními návrháři z celého světa. Pro hlavni město jsou typické úzké křivolaké uličky, bílé domky s barevnými okenicemi a známé panorama s větrnými mlýny. Kolorit ostrova doplňuje i symbol - pelikán Petros. Uličky jsou plné obchůdků, butiků, restaurací i rybích taveren. K nočnímu životu lákají bary, kluby a diskotéky.

Dovolená na ostrově Mykonos

Mykonos je dovolená na jednom z nejpopulárnějších středomořských ostrovů. Hlavní město Chora, je nejrušnějším a nejvyhledávanějším místem ostrova. Je zde řada taveren, restaurací, barů a diskoték. Díky své skvělé poloze a architektuře, si udržuje hlavní typické prvky kykladského vzhledu, jako i několik dalších městeček na ostrově. Dovolená na ostrově Mykonos jsou také pláže se žlutým pískem a průzračnou vodou. A výlety po ostrově. Podvečerní plavba do Delosu s výhledem na starodávný přístav a jeho ruiny, podél malých ostrůvků směrem na jih k neobydleným ostrůvkům Prassonissia, s magickým západem slunce nad Delosem. Na lodi výběr z nápojů a malé občerstvení.

Dovolená s dětmi na ostrově Mykonos

Dovolenou s dětmi můžete strávit třeba na pláži, nebo u bazénu. Ale také vyjet pronajatým člunem nebo loďkou na další pláž s řadou vodních sportů. Další možnost je využít autobusovou linku, která Vás doveze do hlavního města plného restaurací a malých obchůdků, odkud si děti ponesou řadu „potřebných“ suvenýrů.

Ubytování a strava na ostrově Mykonos

Pláže jsou obklopeny vyhledávanými luxusními hotely, kde budete mít možnost ochutnat zdejší speciality. Řecká kuchyně je velmi chutná. Mimo masitých jídel Vám předloží hodně zeleniny, hojnost mořských plodů a nakonec nějaký dezert a dobré víno či pálenku. Jedno jídlo je chutnější než druhé.

Zájezdy se slevou na ostrov Mykonos

Ušetřete si nervy i peníze. Vyberte si včas místo, které se Vám líbí a zarezervujte si zájezd na ostrov Mykonos. Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, popř. last minute, slevy stálého zákazníka a existují-li další možné slevy, najdeme je pro Vás. To je přece lákavá nabídka.

Pláže a koupání na ostrově Mykonos

Mykonos zaujme na první pohled svými různorodými plážemi. Pláže na Mykonosu jsou vybaveny lehátky a slunečníky, zapůjčit si můžete také matrace a plážové doplňky. Pro zpestření doporučujeme zavítat do místních taveren, které lákají svými tradičními řeckými pokrmy. K oblíbeným plážím na Mykonosu se řadí: Panormos, Ftelia, Fokos, Lia, Kalafatis, Divounia, Agia Anna, Kalo Livadi, Elia, Agrar, Super Paradise, Paradise, Paraga, Platis Gialos, Psarrou, Ornos, Agios Ioannis, Kapari, Megali Ammos, Agios Stefanos.

Řecko - Mykonos - last minute
Řecko - Mykonos - last minute
Řecko - Mykonos - last minute
Řecko - Mykonos - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus

>