Tajemné Řecko s koupáním


1 last minute termín
od 6 599 Kč

Tajemné Řecko s koupáním

Snídaně

Autobusem

Řecko a Makedonie s návštěvou klášterů Meteora


1 last minute termín
od 8 299 Kč

Řecko a Makedonie s návštěvou klášterů Meteora

Snídaně

Autobusem

Central Hersonissos

14 last minute termínů
od 12 490 Kč

Central Hersonissos

Snídaně, Polopenze

Letecky

Argo

9 last minute termínů
od 12 690 Kč

Argo

3 druhy stravy

Letecky

Melody Studios

3 last minute termíny
od 12 790 Kč

Melody Studios

Bez stravy

Letecky

Butterfly Studios

3 last minute termíny
od 12 790 Kč

Butterfly Studios

Bez stravy

Letecky

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Mykonos

Letoviska na ostrově Mykonos Agia Anna, Mykonos town, Ornos

Kompletní nabídka letovisek Athény, Evia, Chalkidiki, Chios, Ios, Kalymnos, Karpathos, Kefalonia, Korfu, Kos, Kréta, Levkada, Lesbos, Limnos, Mykonos Naxos, Olympská riviéra, Parga, Peloponés, Rhodos, Samos, Santorini, Skiathos, Skopelos, Syros, Thassos, Zakynthos

Německé cestovní kanceláře

Mykonos - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Dovolená s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Ostrov Mykonos je jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších Kykladských ostrovů. V posledních letech se z ostrova stalo letovisko vyhledávané řeckou smetánkou, umělci a módními návrháři z celého světa. Pro hlavni město jsou typické úzké křivolaké uličky, bílé domky s barevnými okenicemi a známé panorama s větrnými mlýny. Kolorit ostrova doplňuje i symbol - pelikán Petros. Uličky jsou plné obchůdků, butiků, restaurací i rybích taveren. K nočnímu životu lákají bary, kluby a diskotéky.

Dovolená na ostrově Mykonos

Mykonos je dovolená na jednom z nejpopulárnějších středomořských ostrovů. Hlavní město Chora, je nejrušnějším a nejvyhledávanějším místem ostrova. Je zde řada taveren, restaurací, barů a diskoték. Díky své skvělé poloze a architektuře, si udržuje hlavní typické prvky kykladského vzhledu, jako i několik dalších městeček na ostrově. Dovolená na ostrově Mykonos jsou také pláže se žlutým pískem a průzračnou vodou. A výlety po ostrově. Podvečerní plavba do Delosu s výhledem na starodávný přístav a jeho ruiny, podél malých ostrůvků směrem na jih k neobydleným ostrůvkům Prassonissia, s magickým západem slunce nad Delosem. Na lodi výběr z nápojů a malé občerstvení.

Dovolená s dětmi na ostrově Mykonos

Dovolenou s dětmi můžete strávit třeba na pláži, nebo u bazénu. Ale také vyjet pronajatým člunem nebo loďkou na další pláž s řadou vodních sportů. Další možnost je využít autobusovou linku, která Vás doveze do hlavního města plného restaurací a malých obchůdků, odkud si děti ponesou řadu „potřebných“ suvenýrů.

Ubytování a strava na ostrově Mykonos

Pláže jsou obklopeny vyhledávanými luxusními hotely, kde budete mít možnost ochutnat zdejší speciality. Řecká kuchyně je velmi chutná. Mimo masitých jídel Vám předloží hodně zeleniny, hojnost mořských plodů a nakonec nějaký dezert a dobré víno či pálenku. Jedno jídlo je chutnější než druhé.

Zájezdy se slevou na ostrov Mykonos

Ušetřete si nervy i peníze. Vyberte si včas místo, které se Vám líbí a zarezervujte si zájezd na ostrov Mykonos. Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, popř. last minute, slevy stálého zákazníka a existují-li další možné slevy, najdeme je pro Vás. To je přece lákavá nabídka.

Pláže a koupání na ostrově Mykonos

Mykonos zaujme na první pohled svými různorodými plážemi. Pláže na Mykonosu jsou vybaveny lehátky a slunečníky, zapůjčit si můžete také matrace a plážové doplňky. Pro zpestření doporučujeme zavítat do místních taveren, které lákají svými tradičními řeckými pokrmy. K oblíbeným plážím na Mykonosu se řadí: Panormos, Ftelia, Fokos, Lia, Kalafatis, Divounia, Agia Anna, Kalo Livadi, Elia, Agrar, Super Paradise, Paradise, Paraga, Platis Gialos, Psarrou, Ornos, Agios Ioannis, Kapari, Megali Ammos, Agios Stefanos.

Řecko - Mykonos - last minute
Řecko - Mykonos - last minute
Řecko - Mykonos - last minute
Řecko - Mykonos - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus

>