Georgina Inn

254 last minute termínů
od 4 490 Kč

Georgina Inn

All inclusive,

Letecky

Xenonas

72 last minute termínů
od 4 604 Kč

Xenonas

Bez stravy, All inclusive

Letecky

Danae

123 last minute termínů
od 5 076 Kč

Danae

Snídaně

Letecky

Dionysos

14 last minute termínů
od 5 190 Kč

Dionysos

Snídaně

Vlastní doprava

Tsambika Sun

174 last minute termínů
od 5 244 Kč

Tsambika Sun

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Maria


26 last minute termínů
od 5 260 Kč

Maria

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Mykonos

Letoviska na ostrově Mykonos Agia Anna, Mykonos town, Ornos

Kompletní nabídka letovisek Athény, Evia, Chalkidiki, Chios, Ios, Kalymnos, Karpathos, Kefalonia, Korfu, Kos, Kréta, Levkada, Lesbos, Limnos, Mykonos Naxos, Olympská riviéra, Parga, Peloponés, Rhodos, Samos, Santorini, Skiathos, Skopelos, Syros, Thassos, Zakynthos

Německé cestovní kanceláře

Mykonos - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Dovolená s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Ostrov Mykonos je jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších Kykladských ostrovů. V posledních letech se z ostrova stalo letovisko vyhledávané řeckou smetánkou, umělci a módními návrháři z celého světa. Pro hlavni město jsou typické úzké křivolaké uličky, bílé domky s barevnými okenicemi a známé panorama s větrnými mlýny. Kolorit ostrova doplňuje i symbol - pelikán Petros. Uličky jsou plné obchůdků, butiků, restaurací i rybích taveren. K nočnímu životu lákají bary, kluby a diskotéky.

Dovolená na ostrově Mykonos

Mykonos je dovolená na jednom z nejpopulárnějších středomořských ostrovů. Hlavní město Chora, je nejrušnějším a nejvyhledávanějším místem ostrova. Je zde řada taveren, restaurací, barů a diskoték. Díky své skvělé poloze a architektuře, si udržuje hlavní typické prvky kykladského vzhledu, jako i několik dalších městeček na ostrově. Dovolená na ostrově Mykonos jsou také pláže se žlutým pískem a průzračnou vodou. A výlety po ostrově. Podvečerní plavba do Delosu s výhledem na starodávný přístav a jeho ruiny, podél malých ostrůvků směrem na jih k neobydleným ostrůvkům Prassonissia, s magickým západem slunce nad Delosem. Na lodi výběr z nápojů a malé občerstvení.

Dovolená s dětmi na ostrově Mykonos

Dovolenou s dětmi můžete strávit třeba na pláži, nebo u bazénu. Ale také vyjet pronajatým člunem nebo loďkou na další pláž s řadou vodních sportů. Další možnost je využít autobusovou linku, která Vás doveze do hlavního města plného restaurací a malých obchůdků, odkud si děti ponesou řadu „potřebných“ suvenýrů.

Ubytování a strava na ostrově Mykonos

Pláže jsou obklopeny vyhledávanými luxusními hotely, kde budete mít možnost ochutnat zdejší speciality. Řecká kuchyně je velmi chutná. Mimo masitých jídel Vám předloží hodně zeleniny, hojnost mořských plodů a nakonec nějaký dezert a dobré víno či pálenku. Jedno jídlo je chutnější než druhé.

Zájezdy se slevou na ostrov Mykonos

Ušetřete si nervy i peníze. Vyberte si včas místo, které se Vám líbí a zarezervujte si zájezd na ostrov Mykonos. Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, popř. last minute, slevy stálého zákazníka a existují-li další možné slevy, najdeme je pro Vás. To je přece lákavá nabídka.

Pláže a koupání na ostrově Mykonos

Mykonos zaujme na první pohled svými různorodými plážemi. Pláže na Mykonosu jsou vybaveny lehátky a slunečníky, zapůjčit si můžete také matrace a plážové doplňky. Pro zpestření doporučujeme zavítat do místních taveren, které lákají svými tradičními řeckými pokrmy. K oblíbeným plážím na Mykonosu se řadí: Panormos, Ftelia, Fokos, Lia, Kalafatis, Divounia, Agia Anna, Kalo Livadi, Elia, Agrar, Super Paradise, Paradise, Paraga, Platis Gialos, Psarrou, Ornos, Agios Ioannis, Kapari, Megali Ammos, Agios Stefanos.

Řecko - Mykonos - last minute
Řecko - Mykonos - last minute
Řecko - Mykonos - last minute
Řecko - Mykonos - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus

>