Georgina Inn

254 last minute termínů
od 4 490 Kč

Georgina Inn

All inclusive,

Letecky

Xenonas

72 last minute termínů
od 4 604 Kč

Xenonas

Bez stravy, All inclusive

Letecky

Danae

123 last minute termínů
od 5 076 Kč

Danae

Snídaně

Letecky

Dionysos

14 last minute termínů
od 5 190 Kč

Dionysos

Snídaně

Vlastní doprava

Tsambika Sun

174 last minute termínů
od 5 244 Kč

Tsambika Sun

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Maria


26 last minute termínů
od 5 260 Kč

Maria

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Ios

Kompletní nabídka letovisek Athény, Evia, Chalkidiki, Chios, Ios, Kalymnos, Karpathos, Kefalonia, Korfu, Kos, Kréta, Levkada, Lesbos, Limnos, Mykonos Naxos, Olympská riviéra, Parga, Peloponés, Rhodos, Samos, Santorini, Skiathos, Skopelos, Syros, Thassos, Zakynthos

Německé cestovní kanceláře

Ios - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Dovolená s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Známý řecký ostrov Ios, přitahuje turisty svými zlatými plážemi a nádhernou egejskou architekturou. Ios je též proslulý jako ostrov bohaté noční zábavy. Ostrov Ios nabízí turistů nádherné podmínky pro dovolenou na pláži. Na ostrově je však i mnoho historických památek a přírodních lákadel. Známé bílé domky s modrými okny, úzounké uličky a zdejší folklór vytváří specifickou náladu tohoto ostrovního světa. V červenci bývají na ostrově silnější větry, které příjemně osvěží zdfejší turisky v horkých dnech na pláži. K nejkrásnějším plážím ostrova patří Koumbaru která leží v blízkosti hlavního města.

Dovolená na ostrově Ios

Ostrov Ios je velice rušné prázdninové středisko, vhodné především pro mladé lidi. Pokud chcete strávit klidnou dovolenou s rodinou, pozor! Každý večer se zde otvírají dveře mnoha barů a diskoték, které jsou hojně navštěvovány především mladými turisty. Všechny tyto bary a diskotéky jsou otevřeny prakticky až do rána, takže o noční zábavu je velice dobře postaráno.

Dovolená s dětmi na ostrově Ios

Máte na výběr ze tří kategorií pokojů: Standard, superior a family. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, balkon nebo terasa, televize, telefon, fén, trezor, klimatizace, minibar a další. Všechny pokoje jsou velmi útulně a vkusně zařízené. Stravu můžete zvolit v podobě polopenze, nebo jen snídaně a na oběd či včeři si zajít do některé ze zdejších taveren. Řecká kuchyně má orientální charakter. Bohatá je i nabídka ovoce a zeleniny. Přednost dává jehněčímu či skopovému masu a rybám.

Ubytování a strava na ostrově Ios

Při výběru dovolené na ostrově Ios se vyplatí včasný nákup - first minute. Atraktivní ceny na last mininute u menších lokalit ohrožuje nedostastečný výběr.

Zájezdy se slevou na ostrov Ios

K vybavení hotelu patří bazén, dětský bazén, tenisový kurt, možnost připojení k internetu, dětské hřiště, amfiteátr, možnost půjčení auta a mnohé další.Příznivci aktivní dovolené mohou využít některý z vodních sportů, nabízených na pláži, případně některý z fakultativních výletů po ostrově. Zajímavá může být také nabídka 3.denního výletu s tím, že je poslední den zajištěn přejezd lodí na ostrov Santorini, odkud poletíte nazpět do ČR. I to může být dovolená s dětmi.

Pláže a koupání na ostrově Ios

Menší ostrůvek Ios láká turisty svými zlatavými plážemi, na kterých naleznete k zapůjčení lehátka a slunečníky. Nejvíce oblíbené jsou pláže Psathi, Vathirema, Plakes, Kalamos, Papa, Tris Klisies, Manganari, Tripiti, Kalamos, Mylopotas, Kolitsani, Valmas, Yialos, Tzamaria, Koumbara, Loretzena, Diamoudia, Kambaki, Plakoto, Capo Karatzas, Neraki a Agia Theodoti.

Řecko - Ios - last minute
Řecko - Ios - last minute
Řecko - Ios - last minute
Řecko - Ios - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus

>