Vila Rena's House


75 termínů
od 2 960 Kč

Vila Rena's House

Letecky

Studia Pirofani

75 termínů
od 2 960 Kč

Studia Pirofani

Letecky

Dimitris


61 termínů
od 3 490 Kč

Dimitris

Letecky

Albatros

18 termínů
od 3 950 Kč

Albatros

Eva Beach

265 termínů
od 4 635 Kč

Eva Beach

Snídaně

Letecky

Athos

265 termínů
od 4 800 Kč

Athos

Snídaně

Letecky

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Lefkada

Letoviska na ostrově Lefkada Agios Nikitas Nidri Nikiana Vassiliki

Kompletní nabídka letovisek Athény, Evia, Chalkidiki, Chios, Ios, Kalymnos, Karpathos, Kefalonia, Korfu, Kos, Kréta, Lefkada, Lesbos, Limnos, Mykonos Naxos, Olympská riviéra, Parga, Peloponés, Rhodos, Samos, Santorini, Skiathos, Skopelos, Syros, Thassos Zakynthos

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Jeden z nejkrásnějších ostrovů v Jónském moři leží u západního pobřeží Řecka. S pevninou je propojen přibližně 40 metrů dlouhým mostem. Vnitrozemí Lefkady převážně hornaté. Vrcholky hor jsou pokryté četnou vegetací, jak se svažují k pobřeží, vytvářejí nádherné scenérie. Ostrov proslul i dlouhými plážemi omývanými průzračně čistým mořem, které se většinou nachází na západním pobřeží, kde jsou vklíněny mezi strmé skáůy. Historie ostrova sahá až do 7. století před naším letopočtem, kdy zde Korinťané zbudovali několik stovek metrů dlouhé molo. Na ostrově se dále vystřídali Římané, Benátčané, Turci a Angličané. Historie je kvalitně zdokumentována v archeologickém muzeu, které je v hlavním městě ostrova Lefkadě. Vzhledem k tomu, že turistický boom zde začal teprve nedávné době, je ostrov téměř nedotčený. V mnoha vesničkách ještě stále můžeme nalézt tradiční život místních obyvatel, kteří se živí rybaření a obdělávání malých políček nebo vinic.

Dovolená na ostrově Lefkada

Zdejší nádherné pláže jsou oblíbeným výletním místem pro turisty, kteří vyhledávají rybářské vesničky leží na východním pobřeží ostrova Lefkáda. Dovolená na Lefkádě je také výlet autobusem po ostrově, nebo večerní plavba lodí na ostrov Meganissi, kde Vám ukáží jak se tančí tradiční řecké tance.

Dovolená s dětmi na ostrově Lefkada

Ubytování na Lefkadě můžete mít v menším hotýlku, nebo rodinné vile či apartmánovém komplexu. Čemu kdo dá přednost. Pro turisty jsou zde připravené zdejší taverny. Co se týče řecké kuchyně -je nejen chutná a pestrá, ale i zdravá. Určitě by byla škoda neochutnat zdejší rybí speciality, gyros, tzaziki a výborné víno či anýzový likér.

Ubytování a strava na ostrově Lefkada

Ušetřete si nervy i peníze. Vyberte si včas místo, které se Vám líbí a zarezervujte si zájezd na Lefkádu. Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, popř.last minute, 3.osobu za mimořádně nízkou cenu, nebo seniorskou slevu. Rodinná dovolená s dítětem zdarma, nebo s výraznou slevou až do 18 let. To je přece něco!

Zájezdy se slevou na ostrov Lefkada

Pro děti jsou zde dětské bazény, dětská hřiště. Pro ty větší a dospěláky vodní sporty na pláži. Nejhezčí dovolená je dovolená s dětmi.

Pláže a koupání na ostrově Lefkada

Krásná oblast Lefkada se nachází mezi Pargou a ostrovem Ithakou. Pro příznivce lehátek a slunečníků je nachystán plážový servis. Na Lefkadě převažují oblázkové a oblázkovo-písečné pláže. Mezi oblíbené pláže na Lefkadě patří Nikiana, Nidri, Desimi Beach Vlichos, Poros Mikros Gialos, Amousa, Agiofili, Vassiliki, Porto Katsiki, Egremni, Gialos, Lagouna, Megali Petra, Kalamitsi, Kathisma, Mylos, Agios Nikitas, Pefkouli, Tsoukalases, Skala Gialou, Kaminia a Agios Ioannis.

Řecko - Lefkada - last minute
Řecko - Lefkada - last minute
Řecko - Lefkada - last minute
Řecko - Lefkada - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus

>