Stella


7 last minute termínů
od 500 Kč

Stella

Bez stravy

Letecky, Autobusem

Theo

13 last minute termínů
od 4 290 Kč

Theo

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Vila Andreas

12 last minute termínů
od 5 015 Kč

Vila Andreas

3 druhy stravy

Vlastní doprava

Maria


24 last minute termínů
od 5 260 Kč

Maria

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Vila Rena's House


5 last minute termínů
od 5 690 Kč

Vila Rena's House

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Studia Pirofani

5 last minute termínů
od 5 690 Kč

Studia Pirofani

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Samos

Letoviska na ostrově Samos Ireon, Kokkari, Limnionas, Pythagorion, Votsalakia

Kompletní nabídka letovisek Athény, Evia, Chalkidiki, Chios, Ios, Kalymnos, Karpathos, Kefalonia, Korfu, Kos, Kréta, Levkada, Lesbos, Limnos, Mykonos Naxos, Olympská riviéra, Parga, Peloponés, Rhodos, Samos, Santorini, Skiathos, Skopelos, Syros, Thassos, Zakynthos

Německé cestovní kanceláře

Samos - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Dovolená s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Půvabný zelený ostrov Samos patří k největším v Egejském moři a leží cca 2 km od břehů s Tureckem. Olivové háje, borovicové lesy a cypřišové porosty lahodí oku, ale zaručují i příjemné podnebí. Povrch ostrova je většinou hornatý. Na ostrově Samos naleznete mnoho krásných možností ke koupání i slunění. Hornatá a stále zelená krajina ji vhodná k zemědělské produkci, z nichž nejvýznamnější je vinná réva. Vína ze Samosu jsou používána jako mešní vína i ve Vatikánu. Na své si na Samosu přijdou i milovníci historie – na každém kroku se zde setkáte s archeologickými nálezy z různých období dějin Řecka. Na ostrově se nesetkáte s obřími turistickými resorty. Ostrov je dobrou volbou pro turisty, kteří vyhledají pro svou dovolenou klid a pohodu.

Dovolená na ostrově Samos

Kdo nechce lenošit stále jen na pláži, doporučujeme výlet po ostrově Samos. Zajímavé je přístavní městečko Tigani, kde je velké množství antických památek. Po slunění a koupání můžete navštívit zdejší obchůdky a pro přátele a známé vybrat nějaký suvenýr, třeba v podobě muškátového vína, nebo keramiku ze zdejší hrnčířské dílny, nebo různé koření.

Dovolená s dětmi na ostrově Samos

Na pravé rybářské lodi se pobavíte nejen Vy, ale i Vaše děti. Některá střediska nabízí množství vodních radovánek, jako jsou jízda na banánu či gumovém člunu, šnorchlování, surfování atd. Večer doporučujeme navštívit některý z podniků s folklórním programem. To zaujme jistě i větší děti. Neváhejte a prožijte svoji dovolenou i se svými dětmi.

Ubytování a strava na ostrově Samos

V některém hotelu najdete mimo lehátek a slunečníků u bazénu i bar, dále dětské hřiště, minimarket, WiFi na recepci. Řecká kuchyně je velmi chutná. Budete mít možnost ochutnat zdejší speciality. Mimo masitých jídel Vám předloží hodně zeleniny, hojnost mořských plodů a nakonec nějaký dezert. Jedno jídlo je chutnější než druhé.

Zájezdy se slevou na ostrov Samos

Chcete si ušetřete si nervy i peníze. Můžete si vybrat včas místo vašich snů a zarezervat si zájezd na Samos. Nezaváhejte a můžete využít lákavé slevy first minute, popř.last minute, seniorskou slevu, dvougenerační slevu.

Pláže a koupání na ostrově Samos

Menší ostrůvek Samos disponuje krásnými plážemi s azurově modrou hladinou moře. Na pláži v Samosu je možnost zapůjčení lehátek a slunečníků, matrací a dalších plážových doplňků. Pro lepší vyžití doporučujeme vyzkoušet místní taverny a restaurace. Oblíbené pláže na Samosu: Tsabou, FKK, Lemonakia, Kokarri, Kedros, Roditses, Kerveli, Posidonio, Psili Ammos, Mykali, Near Town, Pythagorio Beach, Heraion, Votsalakia, Limnionas, Megalo Seitani, Mikro Seitani, Potami, Karlovassi Beach.

Řecko - Samos - last minute
Řecko - Samos - last minute
Řecko - Samos - last minute
Řecko - Samos - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus

>