Georgina Inn

254 last minute termínů
od 4 490 Kč

Georgina Inn

All inclusive,

Letecky

Xenonas

72 last minute termínů
od 4 604 Kč

Xenonas

Bez stravy, All inclusive

Letecky

Danae

123 last minute termínů
od 5 076 Kč

Danae

Snídaně

Letecky

Dionysos

14 last minute termínů
od 5 190 Kč

Dionysos

Snídaně

Vlastní doprava

Tsambika Sun

174 last minute termínů
od 5 244 Kč

Tsambika Sun

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Maria


26 last minute termínů
od 5 260 Kč

Maria

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Karpathos

Letoviska na ostrově Karpathos Amoopi, Arkasa, Lefkos, Pigadia

Kompletní nabídka letovisek Athény, Evia, Chalkidiki, Chios, Ios, Kalymnos, Karpathos, Kefalonia, Korfu, Kos, Kréta, Levkada, Lesbos, Limnos, Mykonos Naxos, Olympská riviéra, Parga, Peloponés, Rhodos, Samos, Santorini, Skiathos, Skopelos, Syros, Thassos, Zakynthos

Německé cestovní kanceláře

Karpathos - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Dovolená s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Karpathos - je druhým největším ostrovem dodekanského souostroví, které leží mezi Krétou a Rhodem. Vnitrozemí nevelkého ostrova je převážně hornaté s krásnými scenériemi a kouzelnou přírodou. K nádherným zážitkům jistě patří návštěva některé z místních lidových vesniček v hornatém vnitrozemí, kdezískáte pocit, že se zde čas zastavil již před mnoha staletími. Obyvatelé zde úzkostlivě dodržují staré zvyky, ve svátečních dnech oblékají své bohatě zdobené kroje. Karpathos láká turisty též nádhernými plážemi, které jsou pokryté hrubším pískem nebo oblázky. Jižní část ostrova je rájem pro vyznavače windsurfingu. Dovolená na tomto tajemném ostrově je určena hlavně turistům, kteří chtějí odpočívat v menších hotelech, penzionech či studiích.

Dovolená na ostrově Karpathos

Ostrov je oblíben nejen pro svoji klidnou atmosféru, ale i pro možnosti využití vodních sportů. V hlavním městě je potápěčská škola, kde Vám nabídnou kurz potápění. Hornatý střed a sever ostrova je vhodný pro pěší tůry, když už nechcete lenošit na pláži. Dále se nabízí fakultativní výlety, jako na př.okruh ostrovem – kus autobusem, kus pěšky, nebo i výlet lodí.

Dovolená s dětmi na ostrově Karpathos

Koupání a slunění. Oddělené bazény pro děti. Procházky a výlety autobusem nebo lodí, vodní sporty. To vše je Vaše dovolená s dětmi. Užijte si společnou dovolenou na Karpathosu. Děti jsou malé jenom jednou.

Ubytování a strava na ostrově Karpathos

Hotely, hotýlky, studia, jednoduché ubytování pro nenáročné klienty v blízkosti krásné pláže, převážně pouze se snídaní. Možnost dokoupení večeří. Na obědy a večeře Vás na ostrově Karpathos také zvou zdejší taverny a restaurace s vynikající kuchyní. Řecká kuchyně je velmi chutná. Budete mít možnost ochutnat zdejší speciality. Mimo masitých jídel Vám předloží hodně zeleniny, hojnost mořských plodů a nakonec nějaký dezert a dobré víno či pálenku. Jedno jídlo je chutnější než druhé.

Zájezdy se slevou na ostrov Karpathos

Ušetřete si nervy i peníze. Vyberte si včas místo, které se Vám líbí a zarezervujte si zájezd na Karpathos. Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, popř.last minute. Lze také využít slev pro rodiny s dětmi, děti zcela zdarma nebo za výhodnou cenu.

Pláže a koupání na ostrově Karpathos

Příjemné prostředí na Karpathosu je ideální pro turisty, kteří hledají romantickou dovolenou. Pláže na Karpathosu jsou převážně písečné, místy se vyskytují oblázky a mušličky. Vstupy do moří jsou dle lokality – pozvolné nebo prudčí. Lehátka a slunečníky zůstávají k dispozici. Oblíbenými plážemi jsou Diakoftis, Argilopotamos, štěrková Kalami, zlatavou Agios Nicolaos, Arkassa, menší Finiki, nádhernou Potali, písečnou Gialou Chorafi, Lefkos, Frankolimnionas, Pérdikas Potámi, Forokli, Nati, Agios Nikolaos, Apella, odlehlá Kyra Panagia, Achata, Afoti, Vrontis, Xenonas, Pera Ammos, Damatria, Christou Pigadi, Vatha a Makris Gialos.

Řecko - Karpathos - last minute
Řecko - Karpathos - last minute
Řecko - Karpathos - last minute
Řecko - Karpathos - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus

>