Vila Rena's House


75 termínů
od 2 960 Kč

Vila Rena's House

Letecky

Studia Pirofani

75 termínů
od 2 960 Kč

Studia Pirofani

Letecky

Dimitris


61 termínů
od 3 490 Kč

Dimitris

Letecky

Albatros

18 termínů
od 3 950 Kč

Albatros

Eva Beach

265 termínů
od 4 635 Kč

Eva Beach

Snídaně

Letecky

Athos

265 termínů
od 4 800 Kč

Athos

Snídaně

Letecky

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Olympská riviéra

Letoviska na Olympské riviéře Leptokaria, Nei Pori, Olympic Beach, Paralia

Kompletní nabídka letovisek Athény, Evia, Chalkidiki, Chios, Ios, Kalymnos, Karpathos, Kefalonia, Korfu, Kos, Kréta, Levkada, Lesbos, Limnos, Mykonos Naxos, Olympská riviéra, Parga, Peloponés, Rhodos, Samos, Santorini, Skiathos, Skopelos, Syros, Thassos Zakynthos

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Olympská riviéra je jednou z nejvýznamnějších turistických oblastí řecké pevniny. Oblast si v posledních letech získává mimořádnou popularitu mezi turisty a to zejména díky zajímavé kombinaci celé řady předností mezi něž patří čistá voda v moři, nádherné písčité pláže a malebná krajina pod majestátním Olympem. Místní krajina je vhodná k podnikání atraktivních pěší túr do pohoří Olympu nebo si zajezdit na horských kolech. Výhodná poloha umož%nuje výlet do Athén.

Olympská riviéra - dovolená

Olympská riviéra, to je pobřežní pás Egejského moře v délce více jak 60-ti kilometrů. Dlouhé písčité pláže, s pozvolným vstupem do vody, nejvíce ocení neplavci, či rodiče s malými dětmi. Dovolená, to je také horská turistika, poznání řecké historie- což jistě ocení nejen školáci, kulturní i přírodní památky. Poznejte Olympská riviéru a dáte za pravdu bohům, že věděli proč právě zde chtěli vládnout.

Olympská riviéra - dovolená s dětmi

Koupání, slunění, nakupování, výlety. To vše stojí za to, prožít spolu s dětmi. Na vrcholcích skal stojí kdysi dávno postavené mnichy kláštery. Když se v údolí začne stmívat, nebo když je nad horami ještě ranní mlha, vypadají kláštery jakoby se vznášely. Celé toto místo je velice tajuplné.

Olympská riviéra - ubytování a strava

Hezké ubytování přímo u moře, báječná strava s množstvím zeleniny zapitá alko nebo nealko nápoji zdejší výroby, to je Olympská riviéra.

Olympská riviéra - zájezdy se slevou

Ušetřete si nervy i peníze. Vyberte si včas místo, které se Vám líbí a zarezervujte si zájezd na Olympská riviéru. Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, popř. last minute, event. dětské slevy.

Olympská riviéra - pláže a koupání na ostrově

Atraktivní a oblíbená část Řecka – Olympská riviéra každoročně zaujme velkou část turistů svými příjemnými plážemi a pestrou vegetací. Pro větší pohodlí si můžete na pláží zapůjčit lehátka a slunečníky, a zajít si do blízké taverny na ochlazující nápoje. Pláže na Olympské riviéře jsou rozsáhlejší, z větší části písečné s pozvolným vstupem do moře. Ideální dovolená pro rodiny s dětmi.

Řecko - Olympská Riviera - last minute
Řecko - Olympská Riviera - last minute
Řecko - Olympská Riviera - last minute
Řecko - Olympská Riviera - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus

>