Dionysos

1 last minute termín
od 4 790 Kč

Dionysos

Snídaně

Vlastní doprava

Rose

17 last minute termínů
od 7 390 Kč

Rose

Bez stravy

Letecky

Lafazanis

1 last minute termín
od 7 960 Kč

Lafazanis

Bez stravy

Letecky

Nitsa

1 last minute termín
od 7 960 Kč

Nitsa

Bez stravy

Letecky

Jorikas

1 last minute termín
od 7 960 Kč

 Jorikas

Bez stravy

Letecky

Vila Vergina

1 last minute termín
od 7 960 Kč

Vila Vergina

Bez stravy

Letecky

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Rhodos

Letoviska na ostrově Rhodos Afandou, Faliraki, Ialyssos, Ixia, Kalathos, Kalithea, Kiotari, Kolymbia, Kremasti, Lachania, Lardos, Lindos, Pefki, Rodos Town, Stegna, Theologos

Kompletní nabídka letovisek Athény, Evia, Chalkidiki, Chios, Ios, Kalymnos, Karpathos, Kefalonia, Korfu, Kos, Kréta, Levkada, Lesbos, Limnos, Mykonos Naxos, Olympská riviéra, Parga, Peloponés, Rhodos, Samos, Santorini, Skiathos, Skopelos, Syros, Thassos, Zakynthos

Německé cestovní kanceláře

Rhodos - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Dovolená s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Hlavní město ostrova Rhodos, které je též centrem všeho dění, je postavěno v jeho nejsevernější části, která je lemována oblázkovými plážemi. Bohatá historie se zde mísí s moderní současností. Největší a nejatraktivnější pamětihodností je zde staré město, které upoutá turisty svým nezaměnitelným koloritem rušného života ve svérázných uličekách a historických náměstíček. Nejzajímavější pamětihodností je též středověká Rytířská ulice s sněmovními domy Rhodských rytířů. Při vplutí do přístavu Rhodos vás uvítají dvě bronzové sochy laně a jelena, které jsou umístěny na vysokých sloupech a patří k symbolům města a ostrova. Právě zde je to místo, kde prý stával „kolos rhodský“ obrovská socha boha Hélia, která je pokládána za jeden ze sedmi divů světa. Střed města je tvořen moderní částí s obchody, restauracemi, bary a diskotékami.

Dovolená na ostrově Rhodos

Rhodos je skvělá volba pro strávení rodinné dovolené. Společně s kvalitními službami je Rhodos turistickým rájem. Nádherný ostrov láká návštěvníky antickými i středověkými památkami, nádhernými plážemi, čistým mořem i jedinečnou přírodní zajímavostí – Údolím motýlů. Údolí motýlu můžete vidět při celodenním výletu (okruh ostrovem Rhodos). Nezapomenutelným zážitkem pak je šnorchlování mezi korály. Aquapark patří k vyhledávaným místům zábavy. Vodní park se nachází v letovisku Falikari v severovýchodní části Rhodosu. Také se Vám nabízí vodní lyže, jízda na banánu či nafukovací duši, či různé plážové sporty.

Dovolená s dětmi na ostrově Rhodos

Na většině pláží najdete upravená hřiště na plážový volejbal, můžete prozkoumat podmořský svět, nebo zažít příjemnou projížďku na koňském hřbetě, jízdu na banánu či nafukovací duši. To vše a ještě návštěvu v Aquaparku můžete prožít se svými dětmi.

Ubytování a strava na ostrově Rhodos

Na Rhodosu pro Vás najdeme ubytování jak v hotelovém komplexu, luxusním hotelu, po př.bungalovu. Co se týče řecké kuchyně - je nejen chutná a pestrá, ale i zdravá. Určitě by byla škoda neochutnat zdejší rybí speciality, gyros, tzaziki a výborné víno či anýzový likér.

Zájezdy se slevou na ostrov Rhodos

Plánujete již nyní dovolenou u moře na ostrově Rhodos? Vyberte si včas místo, které se Vám líbí, zarezervujte si zájezd a ušetřete si nervy i peníze. Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, popř.last minute. Dopřejte krásné prázdniny sobě i dětem. To vše je Rhodos.

Pláže a koupání na ostrově Rhodos

Řecký ostrov Rhodos zůstává oblíbeným místem pro letní dovolenou. Přivítají vás oblázkové a písečné pláže s krásným azurovým mořem. Příjemnou atmosféru doplňují plážová lehátka a slunečníky. Vyhlášené jsou také místní taverny a bary, obchůdky se suvenýry nebo půjčovny surfů. Nejvíce navštěvované pláže: Afandou Beach, Kolymbia Beach, Tsambika, Stegna, Grande Blue, Agathi, Haraki, Kalathos Beach, Vlicha, Lindos beach Megali Paralia, Lindos Beach Palace, Lindos Beach Limanaki Agios Pavlos, Lee, Pefki, Makris Tichos, Lothiarika, Lardos Beach, Glystra, Kiotari Beach, Genadi, Lachania Beach, Plimiri, Prassonisi, Fournou, Kopria, Kamiros, Theologos Beach, Paradisi, Vagies, Kremasti Beach, Ialyssos, Ixia, Elli, Casino, Kova, Kalithea, Akti Miaouli, Faliraki Beach, Kathara, Mandomata, Antony Quinn, Ladiko, Troganou.

Řecko - Rhodos - last minute
Řecko - Rhodos - last minute
Řecko - Rhodos - last minute
Řecko - Rhodos - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus

>