Alexander Inn


7 last minute termínů
od 2 190 Kč

Alexander Inn

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Theo

67 last minute termínů
od 4 452 Kč

Theo

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Studia Maria

4 last minute termíny
od 5 030 Kč

Studia Maria

Bez stravy

Letecky

Tajemné Řecko s koupáním


1 last minute termín
od 5 299 Kč

Tajemné Řecko s koupáním

Snídaně

Autobusem

Fany


26 last minute termínů
od 5 687 Kč

Fany

Bez stravy, Polopenze

Letecky, Autobusem

Dias

1 last minute termín
od 5 690 Kč

Dias

Bez stravy

Letecky

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Naxos

Kompletní nabídka letovisek Athény, Evia, Chalkidiki, Chios, Ios, Kalymnos, Karpathos, Kefalonia, Korfu, Kos, Kréta, Levkada, Lesbos, Limnos, Mykonos Naxos, Olympská riviéra, Parga, Peloponés, Rhodos, Samos, Santorini, Skiathos, Skopelos, Syros, Thassos Zakynthos

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Naxos je největším ostrovem Kyklad, kterému vévodí nejvyšší hora celého souostroví – Zas, což v kombinaci s množstvím písečných pláží činí z ostrova cíl nezapomenutelné dovolené. Naxos má své přednosti, pro které je opravdu jedinečný. Byl jedním z prvních, kde se začal těžit mramor, a je považován za kultovní místo Dionýsa - boha plodnosti a vína. Na západním pobřeží se leží převážně písečné pláže a mnhé z nich jsou jako stvořené i pro vyznavače windsurfingu a kitingu, svá klidná zákoutí si zde najdou i vyznavači nudismu.

Dovolená na ostrově Naxos

Kyklandský ostrov Naxos, to jsou nejkrásnější pláže, tyrkysové moře, procházky po promenádě za letních večerů, množství kaváren, taveren a starověké ruiny. Tradiční řecká kultura láká k poznání. Právě zde prý opustil slavný bojovník Theseus svou Ariadnu poté, co mu na Krétě pomohla při porážce bájného Minotaura. Ale Ariadna tak jako tak nebyla dlouho sama, brzy se ocitla v náručí boha plodnosti, vína a veselí Dionýsa. Na západním pobřeží ostrova Naxos se rozkládají převážně písečné pláže. Některé z nich jsou jako stvořené pro vyznavače windsurfingu a kitingu. Svoje klidná zákoutí si zde najdou i nudisté.

Dovolená s dětmi na ostrově Naxos

Pokud chcete ostrov Naxos poznat co nejlépe, doporučujeme pronájem auta či některý z výletů které Vás také dopraví i na jiné ostrovy Kyklad. Děti tak budou mít změnu a nebudou se nudit jenom pobytem na pláži. Využijte dovolenou s dětmi co nejlépe. Děti jsou malé jenom jednou.

Ubytování a strava na ostrově Naxos

Ubytování nabízí ostrov Naxos v kategoriích apartmánů i hotelů. Čemu kdo dá přednost. Můžete dát přednost zdejším tavernám, nebo restauracím. Co se týče řecké kuchyně - je nejen chutná a pestrá, ale i zdravá. Určitě by byla škoda neochutnat zdejší rybí speciality, gyros, tzaziki a výborné víno či anýzový likér.

Zájezdy se slevou na ostrov Naxos

Ušetřete si nervy i peníze. Vyberte si včas místo, které se Vám líbí a zarezervujte si zájezd na ostrov Naxos. Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, popř.last minute, slevy stálého zákazníka, zvýhodněnou slevu pro děti. Najdeme pro Vás veškeré slevy, které zájezd na ostrov Naxos existují. To je přece lákavá nabídka.

Pláže a koupání na ostrově Naxos

Menší ostrov Naxos disponuje krásnými plážemi, které jsou obklopeny rozsáhlou zelení. Pláže na Naxosu jsou menší, častěji klidnější a místy s oblázky. Pro turisty jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Oblíbenými jsou také pláže zaměřené na plážové sporty. K nejznámějším plážím na Naxosu patří: Abram, Melino, Apollonas, Psili Ammos, Panermos, Agiassos, Pyrgaki, Aliko, Kastraki, Sahara, Mikri Vigla, Orkos, Plaka, Maragas, Agia Anna, Agios Prokopios, Laguna, Agios Georgios, Grotta, Amitis.

Řecko - Naxos - last minute
Řecko - Naxos - last minute
Řecko - Naxos - last minute
Řecko - Naxos - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus

>