Georgina Inn

254 last minute termínů
od 4 490 Kč

Georgina Inn

All inclusive,

Letecky

Xenonas

72 last minute termínů
od 4 604 Kč

Xenonas

Bez stravy, All inclusive

Letecky

Danae

123 last minute termínů
od 5 076 Kč

Danae

Snídaně

Letecky

Dionysos

14 last minute termínů
od 5 190 Kč

Dionysos

Snídaně

Vlastní doprava

Tsambika Sun

174 last minute termínů
od 5 244 Kč

Tsambika Sun

Bez stravy, Snídaně

Letecky

Maria


26 last minute termínů
od 5 260 Kč

Maria

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Thassos

Letoviska na ostrově Thassos Kinira, Limenaria, Limenas, Pefkari, Potos, Rachoni, Skala Potamia, Skala Prinos, Trypiti

Kompletní nabídka letovisek Athény, Evia, Chalkidiki, Chios, Ios, Kalymnos, Karpathos, Kefalonia, Korfu, Kos, Kréta, Levkada, Lesbos, Limnos, Mykonos Naxos, Olympská riviéra, Parga, Peloponés, Rhodos, Samos, Santorini, Skiathos, Skopelos, Syros, Thassos, Zakynthos

Německé cestovní kanceláře

Thassos - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

Hotely na pláži, Dovolená s aquaparkem, Nejlepší TOP hotely

Ostrov mýtických Sirén, které zpěvem lákaly plavce do zkázy. Hornaté vnitrozemí, zelené lesy a členité pobřeží dělá z ostrova Thassos chloubu Egejského moře. Od řecké pevniny je vzdálen cca 8 km a je usazen v Kavalském zálivu jako krásná perla. Milují jej archeologové, stejně jako turisté. Křišťálově čistá voda, skalnaté zálivy a překrásné pláže mimořádně dobré podmínky pro klidnou a příjemnou dovolenou. Stavby na ostrově bývají většinou maximálně dvoupatrové a jsou v plném souladu s okolím.

Dovolená na ostrově Thassos

Thasos - zelený smaragd Egejského moře.Tento ostrov, to je koupání, slunění, sportovní vyžití, nákupy suvenýrů, výlety lodí, návštěva Řeckého večera, dobré jídlo.

Dovolená s dětmi na ostrově Thassos

Nejbližší pláže se nacházejí za městem. Míří tam pravidelné autobusové linky, vodní taxi, případně je možné si zapůjčit automobil a vyrazit na vlastní pěst. Na některé se lze dostat i krátkou pěší procházkou. Ale všechny děti nejsou jen malé, které u hotelů najdou bazének pro děti. S těmi většími jděte vdečer na diskotéku, zahrajte si třeba tenis, stolní tenis, různé vodní sporty a nebo jeďte na společný výlet po ostrově výletním autobusem, který jezdí každou půl hodinu, nebo zvolte večerní výlet lodí s večeří. Dále je zde možnost celodenního výletu, objevit nádherný podmořský svět v Egejském moři. Pod vedením instruktorů si každý může vyzkoušet šnorchlování nebo si jen užívat si krásné prostředí a úžasné koupání. Po obědě loď vypluje na poslední zastávku, kde budete relaxovat, plavat a opalovat se. To vše je dovolená s dětmi.

Ubytování a strava na ostrově Thassos

Ubytování můžete volit mezi bungalovem, apart hotelem, nebo hotelem s polopenzí či ALL. Řecká kuchyně je velmi chutná. Budete mít možnost ochutnat zdejší speciality. Mimo masitých jídel Vám předloží hodně zeleniny, hojnost mořských plodů a nakonec nějaký dezert a dobré víno či pálenku.

Zájezdy se slevou na ostrov Thassos

Ušetřete si nervy i peníze. Vyberte si včas místo, které se Vám líbí a zarezervujte si zájezd na ostrov Thasos. Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, popř.last minute. To je přece lákavé!

Pláže a koupání na ostrově Thassos

Hornatý Thassos dokáže učarovat svou krásnou přírodou a rozmanitými plážemi. Na místních plážích v Thassosu se můžete těšit na lehátka a slunečníky, plážové sporty a různé obchůdky se suvenýry. K oblíbeným plážím patří Glikadi, Nisteri, Makriamos, saliara – Marble, Golden Beach, Koinyra, Kinira Beach, Paradise, Beach next to Alyki, Alyki, Thymonias, Livadi, Astris, Psili Ammos, Rossogremos, Potos, Pefkari, Metalia, Limenaria, Trypiti, Skala Maries, Skala Kalirachi, Skala Sotiros, Skala Prinos, Skala Rachoni, Pachis.

Řecko - Thassos - last minute
Řecko - Thassos - last minute
Řecko - Thassos - last minute
Řecko - Thassos - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus

>