Kali Pigi & Danny`s annex

42 termínů
od 6 935 Kč

Kali Pigi & Danny`s annex

Bez stravy

Letecky

Alex

110 termínů
od 8 346 Kč

Alex

Bez stravy

Letecky

Megara

117 termínů
od 8 477 Kč

Megara

Snídaně

Letecky

Ecoresort Zefyros Hotel

11 termínů
od 8 652 Kč

Ecoresort Zefyros Hotel

Snídaně

Letecky

Mirabelle

146 termínů
od 8 762 Kč

Mirabelle

Snídaně, Polopenze

Letecky

Spyros Studios


44 termínů
od 9 388 Kč

Spyros Studios

Bez stravy, All inclusive

Letecky

Kompletní nabídka Řecko, Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Zakynthos

Letoviska na ostrově Zakynthos Agios Sostis, Alikanas, Ammoudi, Argassi, Kalamaki, Laganas, Limni Keriou, Tsilivi, Vassilikos

Kompletní nabídka letovisek Athény, Evia, Chalkidiki, Chios, Ios, Kalymnos, Karpathos, Kefalonia, Korfu, Kos, Kréta, Levkada, Lesbos, Limnos, Mykonos Naxos, Olympská riviéra, Parga, Peloponés, Rhodos, Samos, Santorini, Skiathos, Skopelos, Syros, Thassos Zakynthos

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Zakynthos je součástí Jónského souostroví a je třetím jeho největším ostrovem. Leží cca 16 kilometrů Peloponésu. Ostrov okouzluje své návštěvníky hezkými přírodními scenériemi a příjemnými plážemi, které volně klesají do křišťálového moře. Perlou ostrova unikátní pláž Navagio, kde se bílý písek dotýká azurového moře. Na ostrově se vyskytuje vzácná středomořská želva Careta obecná. Počty želv se stále snižují a proto jsou zaváděna opatření k jejich ochraně. Na některé pláže je po západu slunce zakázaný přístup, v noci je zde třeba pozastaven veškerý letecký provoz. Zakynthos má všechny atributy pro prožití příjemné dovolené. Pěkné pláže jsou neustále oblíbeným cílem turistů, hledajících pro svou dovolenou klid, pohodu, čisté pláže a moře a tradiční řeckou pohostinnost. V Keri nabízí velmi dobré podmínky pro profesionální i dovolenkové potápění.

Dovolená na ostrově Zakynthos

Zakyntos Vás zaujme nádhernými přírodními scenériemi, příjemnými plážemi a pozvolným vstupem do moře. Na pláži Navagio můžete vidět starý vrak, který doplňuje celkovou scenérii. Další ze zajímavostí ostrova Zakyntos je jih ostrova. Do zátoky Laganas v létě připlouvají obří želvy Carety, a kladou zde do písku vyjíčka. Pokud Vás nebaví být na jednom místě, vybereme pro Vás poznávací zájezd.

Dovolená s dětmi na ostrově Zakynthos

Mimo Aquaparku a různých vodních sportů jsou zde brouzdaliště pro děti, animace, malé fotbalové hřiště, plážový volejbal, kulečník atd. To vše můžete provozovatna ostrově Zakyntos spolu s dětmi.

Ubytování a strava na ostrově Zakynthos

Ubytování je nabízeno v apartmánech, hotelech, luxusních hotelech, v blízkosti pláže nebo dosahu centra. Co se týče řecké kuchyně - je nejen chutná a pestrá, ale i zdravá. Určitě by byla škoda neochutnat zdejší rybí speciality, gyros, tzaziki a výborné víno či anýzový likér.

Zájezdy se slevou na ostrov Zakynthos

Ušetřete si nervy i peníze. Vyberte si včas místo, které se Vám líbí a zarezervujte si zájezd. Neváhejte a využijte lákavé slevy first minute, seniorské slevy, popř.last minute. Rodinná dovolená s dítětem zdarma, nebo s výraznou slevou do 18 let na Zakyntosu.

Pláže a koupání na ostrově Zakynthos

Oblíbený ostrov Zakynthos je každoročně velkým lákadlem pro turisty, kteří rádi pořizují fotografie s romantickými zákoutími a úžasnou přírodou. Pláže na Zakynthosu patří k velmi vyhledávaným lokacím. Na nich jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Nejvíce oceňovanou pláží na Zakynthosu je Navagio, na kterou se dostanete pomocí místních lodí. Dalšími oblíbenými plážemi jsou Makris gialos, Xigia – sirná, Alykes, Alykanas, Psaroudi, Drosia, Amboula, Planos, Tsilivi, Argassi, Porto Maninia, Porto Zoro, Spanzia, Banana, Plaka, Agios Nikolaos, Porto Roma – FKK, Gerakas, Dafni, Kalamaki, Laganas, Agios Sostis, Koula, Limni Keriou, Marathia, Limnionas, Stenitis, Porto Vromi.

Řecko - Zakynthos - last minute
Řecko - Zakynthos - last minute
Řecko - Zakynthos - last minute
Řecko - Zakynthos - last minute
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus

>